Логотип сайту

Як доїхати до метро "Київська"?

Как доехать до метро

Одним з великих вокзалів у столиці Росії є Київський вокзал. Сюди приходять і звідси ж вирушають всі поїзди, що прямують на захід. Біля вокзалу розташована станція метро з відповідною назвою - «Київська». Для того щоб потрапити на Київський вокзал, для початку потрібно дізнатися, як доїхати до метро «Київська».

Станція «Київська»

До цієї станції веде кілька гілок метро - Кільцева, Арбатсько-Покровська, Філевська. Для того, щоб доїхати до метро Київська, потрібно всього лише спуститися в метро і, уважно вивчивши схему руху поїздів, відправитися в потрібному вам напрямку. Якщо у вас виникнуть проблеми з визначенням маршруту, всю інформацію можна уточнити у диспетчера (кнопка виклику диспетчера знаходиться на інформаційному стенді). Варто зазначити, що ця станція метро досить завантажена особливо в години пік (під час прибуття різних електричок). Тому, якщо ви потрапили саме в такий час і особливо нікуди не поспішаєте, то краще перечекати і пропустити потік людей.

Крім метро, до Київського вокзалу можна приїхати і іншими видами громадського транспорту (автобусами, тролейбусами). До станції вас привезуть автобуси з номерами 91, 119, 132, 205, 791, 818, 902. Якщо їхати недалеко, то можна скористатися послугами електротранспорту, а саме - тролейбусами № 7, 17, 34, 39.

У випадку, коли вам треба доїхати сюди на особистій машині, слід врахувати, що місць для паркування тут практично немає, як, втім, і біля інших вокзалів Москви.

Додатково читайте статтю Як доїхати до Київського вокзалу.

Інформація про проїзд до станції метро "Домодєдовському шукайте у статті Як доїхати до метро" Домодєдовському.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту