Логотип сайту

Як сфоткатися на вебку?

Как сфоткаться на вебку?

Багато людей сьогодні замінюють фотоапарати веб-камерами і мобільними телефонами. Якщо ви любите створювати знімки з допомогою веб-камери, то необхідно розібратися, як сфоткатися на вебку, так як для цього можна використовувати різні додатки і ресурси.

Створення знімків

Настановний ЗА

Разом з кожної веб-камерою поставляється диск З настановним, тому перед створенням знімків необхідно встановити всі компоненти камери. Після того як ви встановите програму, у вас з'явиться ярлик на робочому столі. Вам потрібно натиснути на нього і в панелі зробити знімок.

Спеціальні програми

Якщо ви хочете фотографувати і одночасно створювати і редагувати ваші знімки, то необхідно скористатися додатком Retrica. Завантажити його можна з сайту retrica.ru. Варто відзначити, що програма встановлюється в кілька кліків. Після установки можна приступати до створення знімків, вибравши необхідний фільтр.

Всі знімки можна відправити в соціальні мережі, клацнувши по відповідній вкладці, або зберегти на комп'ютер або планшет.

Онлайн-ресурс

Ще один хороший спосіб, який допоможе зробити знімок - онлайн-ресурси. В якості прикладу можна використовувати сайт webcamtoy.com. Тут можна не тільки зробити фото, але і зберегти його на комп'ютер. Якщо ви хочете зробити знімок з дзеркальним відображенням, то слід вибрати відповідну позицію.

Важливо! Необхідно пам'ятати, що який би спосіб створення знімків ви не вибрали, веб-камера повинна бути встановлена на ПК.

Редагування фотографій

Якщо ви хочете відредагувати фотографії, зроблені з допомогою веб-камери, слід скористатися сайтом xvatit.com, за допомогою якого навіть з самого невдалого знімка можна зробити гарну картинку. Все, що потрібно, - це завантажити фото і приступити до редагування. Якщо у вас немає відповідного знімка, його можна відразу ж зробити з допомогою веб-камери.

Після того, як фотографії будуть відредаговані, їх можна зберегти на комп'ютер або завантажити в соціальні мережі або на свій сайт.

Додатково про створення знімків з допомогою веб-камери можна дізнатися зі статті Як фотографувати з веб-камери.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту