Логотип сайту

Як доїхати до Відня?

Как доехать до Вены?

Основну частину території Австрії займають альпійські гори, саме завдяки неймовірній красі гір і природи в цілому Австрія займає одне з перших почесних місць по відвідуваності туристів. Якщо ви теж хочете відвідати цю країну, вам слід розібратися, як доїхати до Відня - столиці Австрії.

Їдемо до Відня

На сьогоднішній день існує кілька варіантів проїзду, які дозволять кожному мандрівникові вибрати для себе оптимальний.

Автотранспорт

Що може бути простіше, ніж сісти за власний автомобіль і доїхати до потрібного місця призначення? З Москви також можна легко доїхати на власному автомобілі до Відня. Відстань від Москви до Відня за основними автомагістралями (через Білорусію, Польщу і Чехію) становить всього 1950 км. Для безпечного та законного пересування по автомагістралях Австрії необхідно при собі мати: документи на машину, страховку, світловідбиваючий жилет в салоні автомобіля, виньетту. Виньетта - це спеціальний стікер, який клеїться на лобове скло. Саме цей стікер дозволяє пересуватися по платних автомагістралях країни Австрії. Час в дорозі у вас складе від 35 до 40 годин.

Починаючи шлях в Санкт-Петербурзі, необхідно доїхати спочатку до Москви або Мінська, а потім продовжити шлях по вказаним вище маршрутом.

Автобусом з Москви можна доїхати регулярним рейсом, який рухається за маршрутом Москва-Смоленськ-Мінськ-Брест-Берлін-Відень. Дане відстань автобус долає приблизно через 47 годин.

Залізничний транспорт

З Москви до Відня можна доїхати через Прагу на причіпному вагоні поїздом №21. Відправлення поїзда походить від Білоруського вокзалу. Тривалість поїздки становить не більше 32 годин. З Мінська (Білорусь) відправляється поїзд до Відня. Можна вибрати один з трьох щоденних рейсів. Час поїздки займає 23 години. Можна зробити висновок, що поїздом добратися до Відня буде зручніше, а в деяких випадках і швидше, ніж автотранспортом. Розклад поїздів з Москви і Санкт-Петербурга, а також вартість квитків можна знайти на сайті tutu.ru.

Авіатранспорт

З Москви з аеропортів Шереметьєво, Домодєдово регулярно курсують рейси в віденський аеропорт Wien-Schwehat. Послуги з даними польотів надають різні авіакомпанії, такі як Аерофлот, Трансаеро, FlyNiki та інші. В основному всі авіакомпанії з Москви виконують прямі рейси без пересадки з тривалістю польоту не більше 2,5 годин. Ціна квитка - від 5 000 рублів. З Санкт-Петербурга також можна вилетіти прямим рейсом на Відень, вартість квитка при цьому - від 9 000 рублів.

Якщо ви хочете дізнатися про те, як потрапити з аеропорту до Відня, читайте про це статтю Як доїхати з аеропорту до Відня.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту