Логотип сайту

Як малювати аніме олівцем?

Как рисовать аниме карандашом?

Дивіться відео

Як малювати аніме олівцем?

Аніме - це японська анімація, яка придбала величезну аудиторію шанувальників. Якщо ви шанувальник цього жанру, то цілком можете спробувати створити власного аніме-персонажа на аркуші паперу. Поговоримо докладніше про те, як малювати аніме олівцем.

Для малювання картинок в стилі аніме приготуйте простий олівець. Заточіть його за допомогою ножа і обріжте грифель під кутом - тоді ваші штрихи будуть акуратніше.

Малювання аніме-персонажа

 • Для початку накресліть пряму вертикальну лінію. Її довжина залежить від того, якого розміру буде ваш персонаж. Почніть практикуватися з великих малюнків, вам буде простіше освоїтися. Потім можете перейти і до дрібної Анимероботи. Розділіть лінію на шість рівних відрізків. Верхній з них буде відповідати голові, два наступних - тулубу, три нижніх - ніг.
 • Тепер намалюйте схематично тіло, руки і ноги. Тулуб зобразіть у вигляді прямокутника, руки і ноги - у вигляді паличок, кисті й ступні - у вигляді овалів. Якщо ваш персонаж буде одягнена в спідницю або плаття, позначте одяг схематичними лініями.
 • Прямокутником позначте контури майбутньої голови. У всіх героїв аніме голова - це, по суті, округлений прямокутник, з'єднаний з трикутником-підборіддям. Так їх і зобразіть, згладжуючи трохи обриси фігур.
 • Горизонтальною лінією розділіть голову на дві половинки. На цій лінії малюємо дві точки - це середина майбутніх очей. Трохи нижче двома штрихами позначте розташування нижніх повік. Тепер опрацюємо очі детально. Домалюйте верхню повіку, зіниця і райдужну оболонку ока. Очі повинні вийти великими, витягнутими по вертикалі, радужку і зіниця не можна малювати круглими - вони теж мають витягнуту форму. Переходьте до брів - їх зображують у вигляді тонких ліній. Форма брів Анимебуде залежати від того, який вираз обличчя ви хочете додати персонажеві.
 • Намалюйте ніс. Це одна з найпростіших завдань. У техніці аніме ніс не вимальовується, а зображується дуже схематично, наприклад, легкої галочкою. Обов'язкова умова - він повинен бути маленьким.
 • Намалюйте вуха і рот. Вуха часто приховані волоссям персонажа. Якщо вони видні, то повинні бути маленькими і акуратними. Рот теж зобразіть схематично, не прорисовуючи губи.
 • Тепер переходите до зачіски. Вона повинна відповідати образу вашого персонажа. Зазвичай у дівчаток волосся довгі та об'ємні, а у хлопців - короткі і недбало укладене.
 • Тепер одягніть свого героя. Якщо вам не вистачає фантазії придумати свій власний костюм, спробуйте змалювати його, змінивши деталі і колірне рішення. У техніці аніме зазвичай використовують трохи базових кольорів, найчастіше 2-3. Врахуйте цей момент при створенні малюнка.
 • Якщо ви ще не впевнені у власних силах, перегляньте на цій сторінці навчальне відео, як малювати аніме олівцем або ознайомтесь зі змістом статті Як малювати аніме поетапно.

  Перед тим, як приступити до малювання обраного вами героя, прочитайте статтю Як малювати аніме персонажів, в якій детально викладено процес створення героїв аніме.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту