Логотип сайту

Як малювати аніме дівчину?

Как нарисовать аниме девушку?

Дивіться відео

Як намалювати аніме дівчину?

У любителів аніме може виникнути бажання зробити замальовку улюбленого жіночого персонажа. Це нескладно, але вимагає певної вправності. Отже, як намалювати дівчину аніме - зараз розповімо.

Спочатку визначте позу, в якій ви будете зображувати персонажа. Зручно тримати перед очима образ - це може бути картинка з інтернету або кадр з аніме. Якщо ви вперше збираєтеся малювати, не беріться за складні пози, малювання яких вимагає наявності минимальногоопыта.

Дівчатам в аніме притаманні загальні риси:

 • крихке струнке тіло;
 • обличчя трикутної форми з гострим підборіддям і великими виразними очима;
 • схематично зображені ніс, рот, без детального промальовування;
 • волосся, навпаки, детально промальовані.
 • Орієнтуючись на ці риси, можна створити будь-якого персонажа на папері. Для малювання візьміть стирачку, олівець, альбомний аркуш. Починайте малювати, тримаючи перед очима образ персонажа аніме.

  Малюємо дівчину аніме: хід роботи

 • Спочатку накидайте силует. Позначте гуртком особа, допоміжні лінії, підборіддя, руки, тулуб, ноги, одяг, волосся. Приберіть зайве стеркой.
 • Далі може з'явитися ускладнення - як намалювати особа аніме дівчата. Пам'ятайте про акцент на великих виразних очах. Їм-то і слід приділити увагу. Для зручності краще зробити дві паралельні лінії, між якими розташовані самі очі. Очі злегка подовжені, плескаті, насиченого кольору, з іскорками і відблисками, обрамлені Аниме девушкавіями. Словом, в цій частині слід приділити увагу і ознайомитися з докладними інструкціями з малювання, наведеними в статті Як малювати аніме очі. Брови зображуються тонкою лінією, зігнутої в залежності від настрою героїні. Рот і ніс також прості і схематичні. Не забудьте прибрати допоміжні лінії.
 • Прорисуйте волосся більш детально. Зобразіть зачіску. Розфарбуйте волосся, якщо малюнок у кольорі. Пам'ятайте, що відтінком волосся ви зможете передати характер дівчини. Так, рожевий колір означає м'якість, зелений - холодність, рудий - запальність.
 • Про те, як промальовувати тіло, читайте в тематичній статті Як малювати аніме тіло. Прорисуйте одяг, накладіть тіні і деталі. Якщо ви хочете намалювати аніме дівчину-кішку, тоді додайте великі вушка на голові і довгий тонкий хвіст.
 • Довгоочікуваний малюнок готовий! Якщо вас не влаштовує результат, тренуйтеся більше, набивайте руку. Зверніться до статті Як малювати аніме поетапно - і кожен день намагайтеся практикуватися.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту