Логотип сайту

Як дістатися до Кірова?

Как добраться до Кирова?

Кіров є невеликим містом з чисельністю населення понад 480 тис. осіб. Місто Кіров ще до 1934 року носило назву Вятка. У статті поговоримо про те, як дістатися до Кірова, якщо ви вирішили туди з'їздити.

На поїзді

У Кірові працюють два залізничні вокзали: один - Кіров-Пасажирський і другий -так званий Кіров-Котласький. Перший залізничний вокзал обслуговує тільки рейси далекого слідування, тобто саме на цей вокзал Кірова ви зможете прибути з таких міст, як Москва (з Ярославського і Білоруського вокзалів), Санкт-Петербург та ін Другий же вокзал обслуговує тільки приміське спрямування, хоча ще до 1934 року він був основним.

Подорожуючи з Москви, ви витратите на дорогу від 12,5 до 18 годин. Ціна квитка в плацкартний вагон починається від 1500 рублів, в купейний - в два рази дорожче. Уточнюйте детальний розклад, наявність квитків та їх вартість на офіційному сайті РЖД.

На літаку

Також при бажанні і наявності можливості у Кіров можна долетіти і на літаку. Аеропорт Победилове обслуговує багато рейсів, наприклад, літаки міста Москви (Внуково, Домодєдово), рейси з Іжевська, Самари, Пермі, Казані та інших міст Росії. Природно, що подорож на літаку є самим швидким. Наприклад, з Москви до Кірова можна долетіти всього за півтора - дві години, витративши при цьому від 7000 рублів. Трохи дорожче коштує переліт з Санкт-Петербурга.

На автобусі

Кожен день на автовокзал Кірова приходять без запізнення регулярні рейси з інших міст країни (Уфа, Казань і т. д.). Розклад прямих рейсів Москва - Кіров можна дізнатися на сайті avtovokzaly.ru. Для того щоб дістатися з Санкт-Петербурга в Кіров, вам доведеться робити пересадку в Москві.

На автомобілі

Якщо ж ви є власником автомобіля і бажаєте дістатися до Кірова на своїй машині, то від Москви можна доїхати по автомагістралі М7 «Волга», доїхавши до Нижнього Новгорода. Там доведеться повернути на трасу Р-159, яка в своєму русі вливається в автомагістраль А119, що веде прямо в Кіров. За таким маршрутом потрібно буде проїхати близько 2200 км і витратити не менше 40-48 годин часу.

Вивчивши всі можливі варіанти проїзду до Кірова, можна завжди знайти для себе підходящий і вигідний маршрут.

Якщо вам необхідно доїхати до інших міст, шукайте інформацію про це в розділі Як дістатися від і до.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту