Логотип сайту

Як зшити чохол для телефону?

Как сшить чехол для телефона?

Багато в магазинах продається чохлів для стільникових телефонів, різноманітність моделей вражає! Але є у них одна спільна риса, яка не всіх, але все ж відлякує: такі чохли є у всіх! Якщо ви хочете, що у вас був оригінальний і ексклюзивний чохол, то читайте, як зшити чохол для телефону самостійно. Якщо освоїте цю технологію, то можете нашити їх кілька і змінювати в залежності від кольору одягу, від настрою. Це дуже цінується модницями і просто практичними людьми.

Робимо викрійку

Виміряйте свій стільниковий телефон м'якою сантиметровою стрічкою, жорстка лінійка тут не підійде, тому що нею важко виміряти телефон з нерівними краями. Отже, починаємо вимірювати від верхнього краю телефону, прокладаємо стрічку до нижнього краю, по нижній вузькій стороні, по задній стінці телефону до верхнього краю. Верхню вузьку сторону не міряємо! Вийшла довжина нашої майбутньої викрійки. Тепер міряємо окружність, тобто знімаємо мірку поперек телефону, стрічкою робимо коло. Отриману мірку ділимо на 2, вийде ширина викрійки. На щільному папері малюємо прямокутник з відповідною довжиною і шириною. Додаємо з кожного боку по 3 мм на вільне облягання. Викрійка готова! Саме такою вона буде, якщо ви будете шити чохол для телефону з шкіри. Якщо вона буде з тканини, то можна доопрацювати в залежності від придуманої вами моделі чохла. Можна пришити їй клапан, який буде зверху закривати телефон, тоді на викрійці в довжину треба довить 3-5 див. Можна збільшити викрійку в довжину на 2 см і пришити зверху декоративну застібку.

Шиємо з шкіри

Якщо у вас є шматок шкіри або штучної шкіри, замші, фетру, то можна їх використовувати. Тоді при розкрої треба додати з кожного боку викрійки за 3-4 мм, тому що шви будуть зовнішніми і декоративними. Зшивати треба гарними нитками, бажано синтетичними і щільними. Шов робиться через край, стібки на відстані 1 мм один від одного. Якщо робити їх рівно, то буде гарний і рівний шов.

Шиємо з тканини

Щоб дізнатися, як шити чохол для телефону, треба просто один раз побачити готовий виріб. Ви помітите, що всі шви заховані всередину. Для цього треба додати при розкрої 7 мм, зшити по лінії викрійки, обробити шов, вивернути чохол і проутюжить, не натискаючи на лінію шва. Можна пришити підклад до чохла. Для цього з гладкої тканини вирізаємо по викрійці деталь, зшиваємо її, не вивертаємо, вставляємо в готову зовнішню частину і вручну декоративно обробляємо верхній шов.

Прикраси для чохла

Прикрасити чохол для телефону можна все, що подобається, але краще всього не пришивати об'ємні робили (намистини, брелоки, фігурки), тому що при використанні чохол буде чіплятися за все. Можна вишити вподобаний малюнок нитками, бісером, можна пришити красиві стрічки, шматочки металевої ланцюжка, прошити кольоровими нитками швом «вперед голка». Можна приклеїти готові термоклейкие картинки.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту